پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از روندی که بین سرمربی و مدیرعامل باشگاه وجود دارد و اختلافات آنها دوباره عیان شده است گفت: به نظر می رسد علی خطیر به دنبال ضربه زدن به استقلال است.

گناوه آنلاین؛

شاهین بیانی در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص حذف تیم ملی و تاثیری که روی نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال خواهد داشت، گفت: با حذف ایران از جام ملت‌های آسیا شاید در هفته‌های ابتدایی دور برگشت لیگ استقبال خوبی از مسابقات نشود، هواداران فوتبال امیدوار بودند تیم ملی به قهرمانی دست پیدا کند اما این اتفاق رخ نداد و مردم از فوتبال دل زده شده اند و باید امیدوار باشیم که هر چه از بازی ها می گذرد مردم دوباره با فوتبال داخلی آشتی کنند . حذف در مرحله نیمه نهایی باعث شد تا حسرت رسیدن به قهرمانی بیش از ۵۰ سال شود و باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا ۴ سال دیگر قهرمان می شویم یا نه.
مدیرعامل استقلال دست از لجبازی بردارد
وی در خصوص اختلافات قدیمی خطیر و نکونام که دوباره سر باز کرده گفت: هنوز مشخص نیست که خطیر به دنبال چیست ؟ نتیجه نگرفتن استقلال، برکناری سرمربی یا لجبازی با هواداران که تیم شان را دوست دارند و از سرمربی تیم محبوبشان حمایت می کنند. خطیر باید دست از لجبازی بردارد چون تیم ضربه می خورد ، مدیر عامل استقلال به جای جذب بازیکن و تقویت استقلال بیشتر دنبال ضربه زدن به استقلال است و نمی خواهد آب خوش از گلوی تیم‌ پایین برود . خطیر باید این مسیری را که می رود تغییر دهد چون با این شرایط عمر حضورش در استقلال کوتاه تر از آنچه فکر می کند خواهد بود.
نفت با تغییرات بوجود آمده خطرناک است
بیانی در خصوص شرایط نفت آبادان گفت: نفت نیم فصل دوم را با بختیاری زاده شروع خواهد کرد ، سرمربی که چندین سال پیراهن استقلال را بر تن کرده و تیم را بخوبی می شناسند. تیم او حالا یک تیم ناشناخته است و استقلال باید مراقب این تیم خطرناک باشد. بختیاری زاده می داند که کسب یک امتیاز هم در پایان فصل به او کمک خواهد کرد. بنابراین تمام تلاشش را خواهد کرد تا با امتیاز به آبادان برگردد.
استقلال به دنبال ۳ امتیاز است
کارشناس فوتبال در خصوص شرایط استقلال هم گفت: استقلال تنها تیم لیگ برتری بود که بدون اردو تمرینات خودرا ادامه داده و آماده شروع نیم فصل دوم لیگ می شود ، نبود بازیکن باعث شد تا نکونام قید اردوی امارات را بزند که این موضوع باعث شد تا مدیریت باشگاه در اقدامی عجیب علیه سرمربی تیم خود بیانیه صادر کند. آبی‌ها که در نقل و انتقالات ضعیف بودند تنها ماشاریپوف را جذب کردند ولی یامگا را که برای استقلال فوق العاده بود بدلیل مصدومیت از دست دادند که این اتفاق یک ضربه بد برای استقلال بود. آبی‌ها می دانند که برای ماندن در صد باید نفت را در تهران از پیش رو برداشته و به سه امتیاز برسند ، این برد می تواند در پیروزی های بعدی تاثیر گذار باشد ، بنابراین باید از این دیدار خانگی نهایت استفاده را کرده و با حمایت هواداران که بطور حتم استقلال را تنها نخواهند گذاشت برنده از زمین خارج شوند.
بزرگان تیم بزرگی کنند
بیانی در پایان خاطر نشان کرد: استقلال روزهای سختی در پیش خواهد داشت ، لیگ نسبت به دور رفت حساس تر خواهد شد و امتیاز گرفتن سخت می شود ، حاشیه ها هم که در استقلال پایانی ندارد بنابراین از بازیکنان بزرگ و باتجربه استقلال مثل حسینی و چشمی و دیگران انتظار می رود که آرامش را به تیم تزریق کنند ، وحدت و همدلی بوجود بیاورند و تمرکز بازیکنان را فقط برای برد آماده کنند تا استقلال بتواند همانند نیم فصل اول نتایج خوبی گرفته تا در پایان لیگ به قهرمانی دست پیدا کند.

کد خبر ۶۰۲۴۵۷۴