بوشهر- نایب‌رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: ۱۱ اسفندماه از روزهای تواصی به حق است.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری صبح شنبه در جمع مردم تنگستان اظهار کرد: پای کار ماندن مردم در رابطه با انقلاب، شبیه بعثت پیامبران است و سختی‌هایی دارند.
وی با بیان اینکه امروز جنگ بین بودن و نبودن است، افزود: ۱۱ اسفندماه رویداد مهم و سرنوشت‌سازی است که پیش‌روی مردم قرار دارد، دشمن امروز پرچم بلند کرده است و می‌گوید مردم ایران در میدان نیستند، اما از طرفی مردم پرچم بلند کردند و می‌گویند ما در میدان هستیم.
نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ۱۱ اسفندماه از روزهای تواصی به حق است، گفت: هر فرد که برای انقلاب اسلامی گام بر می‌دارد یک لشکر محسوب می‌شود و مردم از سر عشق به امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب حماسه دیگری خلق خواهند کرد.
وی با بیان اینکه انسان مؤمن باید در زندگی‌اش برنامه داشته باشد، گفت: انسان بدون برنامه‌ریزی و آینده‌نگری در معرض سختی‌ها و مشکلات قرار می‌گیرد.
نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری ادامه، افزود: امام با تعیین نقشه راه انقلاب کرد که ابتدا طاغوت نابود شود و سپس مردم دارای اعتماد به نفس شوند.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امام کاری کرد که ملت خودشان در اداره امور کشور تصمیم‌گیر باشند، عنوان کرد: افرادی که در معرض ناملایمات قرار می‌گیرند، افق دید آنان محدود است و چون به آینده نگاه نمی‌کنند در سختی‌ها قرار می‌گیرند و آن هنگام به دنبال پیدا فریادرس هستند تا از باتلاق نجات شأن دهد.
حسینی بوشهری بیان کرد: پشتیبان انقلاب خود مردم هستند و با اعتماد به آینده روشن در یوم الله ۲۲ بهمن امسال حماسه خلق کردند.
وی با بیان اینکه قرآن چشم‌انداز روشنی را به ما نشان می‌دهد، گفت: زمانی که سختی وجود دارد، آسانی هم وجود دارد و این یک حقیقت انکارناپذیر است. ظرفیت‌هایی که امروز در کشور وجود دارد می‌توان به وسیله آن سختی‌ها را آسان و تهدیدات را به فرصت تبدیل کرد.
حسینی بوشهری با بیان اینکه مشکلات و مطالبات مردم عالیشهر و آباد به حق است، عنوان کرد: فرصت‌های بسیار خوبی در دست برخی مدیران بود، اما متأسفانه عده‌ای فرصت‌سوزی کردند. مردم نباید افسرده شوند، بلکه باید تلاش کرد تا شادمان گردند.

کد خبر ۶۰۳۵۹۱۸