بوشهر- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر موفق به دریافت گواهینامه استاندارد بین المللی ایزو ۹۰۰۱ شد.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالحسن عالی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ معروف‌ترین استاندارد مدیریتی در جهان است که در سال ۲۰۱۵ ویرایش جدید (پنجمین نسخه) آن توسط سازمان بین المللی استانداردها ارائه شد.
وی بیان کرد: مبنای استقرار سیستم مدیریت کیفیت، استانداردهای بین المللی بوده و بر همین اساس مورد استقبال عمده کشورها قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تصریح کرد: با اجرای فرآیندهای سیستم مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱ توانایی ارائه خدمات مستمر به مشترکین با رویکرد افزایش سطح رضایتمندی آنان فراهم می‌شود.
عالی ادامه داد: در واقع هدف نهایی از اجرای این استاندارد بین المللی، یکسان سازی ساختار سیستم‌های مختلف مدیریت کیفیت برای خدمات رسانی مطلوب‌تر است.
وی تصریح کرد: بکارگیری یک سیستم مدیریت کیفیت برخوردار از استانداردهای جامع و بین المللی یک تصمیم راهبردی و استراتژیک است که در شرکت آبفا استان بوشهر با تلاش مدیران و کارشناسان بخوبی محقق شده و این رویکرد بستر و زیرساختی مهم برای توسعه پایدار محسوب می‌شود.
عالی افزود: سیستم مدیریت کیفیت امری مهم برای برآورده سازی مستمر الزامات و پرداختن به نیازها و انتظارات آینده است که با استقرار این سیستم افزایش پویایی، اصلاح، بهبود، نوآوری و خلاقیت در انجام کارها بخوبی محقق می‌شود.
وی عنوان کرد: از دیگر مزیت‌های برجسته سیستم مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵ می‌توان به افزایش بهره وری و مزیت رقابتی، تعیین دقیق مسئولیت‌های سازمانی، بهینه کردن فرآیندها، کنترل مناسب مستندات، بهبود ارتباط با کارکنان و مشتریان، فراهم سازی سیستم ارزیابی جهت بهبود مستمر، کاهش هزینه‌ها و افزایش سطح رضایت مشتریان اشاره کرد.
وی گفت: در ارائه گواهینامه ISO ۹۰۰۱ به شرکت آبفا استان بوشهر تمام فعالیت‌های این شرکت در حوزه آب و فاضلاب مورد بررسی قرار گرفته است.

کد خبر ۶۰۷۶۴۶۳