بوشهر- مدیر کل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: با توجه به هشدار سطح قرمز در جنوب استان و هشدار نارنجی در سایر شهرستان‌ها، فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی در آماده باش هستند.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، کورش دهقان یکشنبه شب در جمع خبرنگاران از صدور هشدار قرمز هواشناسی برای جنوب استان و نارنجی برای کل استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: از روز دوشنبه ۲۷ فروردین سامانه بارشی وارد استان بوشهر و اوج بارش‌ها روز سه‌شنبه پیش‌بینی می‌شود.
مدیر کل مدیریت بحران استانداری بوشهر خاطر نشان کرد: بارش باران از عصر دوشنبه ۲۷ فروردین آغاز می‌شود که اوج این بارندگی سه‌شنبه ۲۸ فروردین پیش‌بینی شده است.
وی با بیان اینکه شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر بیشترین میزان بارندگی را خواهند داشت تصریح کرد: فرمانداران ۴ شهرستان جنوبی استان بوشهر و دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد مدیریت بحران استان در آماده‌باش کامل به سر می‌برند و تمهیدات لازم برای جلوگیری از هرگونه حوادث احتمالی اندیشیده شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر ادامه داد: در سایر شهرستان‌های استان نیز با توجه به هشدار سطح نارنجی در نقاط ساحلی پیش‌بینی لازم برای مقابله با هرگونه بحران انجام شده است.
وی اضافه کرد: به مردم توصیه می‌شود ضمن پرهیز از سفرهای غیرضروری در این ایام از اسکان و استقرار در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند.

کد خبر ۶۰۷۸۳۸۸