بوشهر- فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر گفت: اقدامات نظامی ایران با تفکر حسینی صورت می‌گیرد.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی رزمجو صبح دوشنبه در همایش تجلیل از خادمین موکب اربعینی عشاق الحسین سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر که با حضور خادمین موکب در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: تفکر و مکتب حسینی توسط امام خمینی (ره) با آمدن انقلاب اسلامی احیا شد و تبلور دیگری در جهان اسلام پیدا کرد.
فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر مکتب امام حسین را مکتبی برای دفاع از دین خدا دانست و اظهار کرد: تمامی اقداماتی که در انقلاب اسلامی بر مبنای دین خدا انجام شده همگی با استفاده از ویژگی‌های حماسه حسینی است.

وی در پایان با بیان اینکه اقدامات نظامی ایران با تفکر حسینی صورت می‌گیرد تصریح کرد: قدرت امت اسلامی تماماً نشأت گرفته از ویژگی‌های مکتب امام حسین علیه‌السلام است.

مسئول موکب اربعینی عشاق الحسین سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر نیز در این همایش ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های نهادها و دستگاه‌های مختلف در این استان گفت: موکب عشاق الحسین علیه‌السلام توانست با پیگیری‌های سپاه استان بوشهر در شهر نجف اشرف مستقر و به زائرین اربعین حسینی خدمات مختلف ارائه دهد.
سلیمانی با بیان اینکه این موکب به مدت ۱۳ روز در شهر نجف اشرف مستقر بود تصریح کرد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته تلاش می‌کنیم در اربعین حسینی به بهترین شکل در این موکب خدمات مختلفی را در نجف اشرف به زائرین اباعبدالله الحسین علیه‌السلام ارائه دهیم.

کد خبر ۶۰۷۸۴۹۵