بوشهر- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در حال حاضر کشورهای دنیا به جمهوری اسلامی به عنوان یک ابرقدرت حوزه موشکی نگاه می‌کنند.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام یوسف جمالی عصر دوشنبه در نشست ستاد بزرگداشت دهه با اشاره به حمله پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی گفت: حمله ایران پاسخ و سیلی محکمی به رژیم کودکش صهیونیستی بود که مایه غرور و سربلندی مردم شده است.
رئیس ستاد بزرگداشت دهه کرامت استان بوشهر با اشاره به اینکه در حال حاضر کشورهای دنیا به جمهوری اسلامی به عنوان یک ابرقدرت حوزه موشکی نگاه می‌کنند اظهار کرد: نیروهای مصلح ما نشان دادند هر کشوری کوچک‌ترین تعرضی به خاک ایران داشته باشند باید تاوان سنگینی بپردازند.

وی با اشاره دهه کرامت بیان کرد: دهه کرامت زمینه گسترده معنوی برای کارهای محتوایی و تبیینی و کسب معارف از اهل بیت (ع) و رسیدن به حیات طیبه است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر عنوان کرد: مردمی سازی مراسم و برنامه‌ها خیلی مهم است، گروه‌ها و هیأت‌های مذهبی و اقشار مردمی یکی از بازوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند.
رئیس ستاد بزرگداشت دهه کرامت استان بوشهر با اشاره به برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید در سراسر استان بوشهر بیان کرد: برنامه‌های معرفتی و جذاب، فضاسازی شهری و روستایی متناسب با دهه کرامت و برگزاری جشن‌ها شاد از جمله برنامه‌هایی است که در این دهه برگزار می‌شود.

در این نشست طی حکمی از سوی حجت الاسلام یوسف جمالی، حجت الاسلام جابر آزور به عنوان دبیر ستاد و مهران خورده بین مقدم به عنوان جانشین ستاد بزرگداشت دهه کرامت استان بوشهر معرفی شدند.

کد خبر ۶۰۷۹۱۹۱